به پازل ایران خوش آمدید

درباره پازل ایران

پازل ایران با هدف پرورش و آموزش کودکان و بزرگسالان در استفاده ی بهینه از اوقات فراغت خودشان، با ساخت پازل های 50 قطعه فعالیت خود را از سال 1358 آغاز کرد. سپس با ساخت قالب هایی در اندازه ها و طرح های گوناگون تا کنون به کار خود ادامه داده است.

از سال 1374 نیز با نشر کتاب های کودکان در زمینه ی آموزش مفاهیم مربوط به کودکان، داستان و شعر فعالیت خود را گسترش داده است. در حال حاضر پازل ایران بالغ بر 200 نوع پازل کوچک و بزرگ از 6 تا 2000 قطعه تولید می کند.

پازل ایران با انجام سفارشات تبلیغاتی و تبدیل عکس های به یاد ماندنی شما ، نقاشی های انجام گرفته توسط خودتان یا نقاشی های دلخواه شما به پازل منحصر به فرد، در ماندگاری لحظات پر خاطره تان سهیم می شود.

پازل ایران توانسته در جهت خدمت به هموطنان گرامی ، گامی نوین بردارد

pazzle22
about-puzzle

به پازل ایران خوش آمدید

دلایل مفید بودن پازل این بازی جور کردنی

چیدن پازل به نوعی حل یک مسئله است که پس از کامل کردن تصویر (حل مسئله) نشاطی در انسان حاصل می شود که عامل آن ترشح هرمون آندروفین در مغز است که منجر به لذت بردن از این بازی می شود .

چیدن پازل توسط کودکان، هماهنگی بین ماهیچه های چشم و ماهیچه های دست را تقویت می کند ،و در نتیجه ی این هماهنگی ، به دست گرفتن مداد ، نقاشی کردن یا نوشتن ، به دست گرفتن قیچی و بریدن برای او آسان تر می شود .

چیدن قطعات پازل شخص را در موقعیت جدید قرار می دهد که سبب تقویت حافظه می گردد و یکی از ابزارهایی است که در پیشگیری ابتلای بزگسالان به آلزایمر موثر واقع می شود